Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık - Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık Cumartesi 13:20'de Kanal 7'de

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak yepyeni bir programla evlere konuk olmaya geliyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını verecek.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, yepyeni bir içerikle ekrandaki yerini alacak. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa olacak.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlayacak. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşacak.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ 25 Eylül’den itibaren her Cumartesi 13:20’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet