Can Yoldaşım - 34. Bölüm

Santos, Sandiya’ya büyük bir iftira atar. Suraj ise Sandiya’nın kolyesini Mina’nın çaldığını öğrenir. Suraj Sandiya’nın masum olduğunu ailesine gösterebilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Can Yoldaşım 2 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölümü 34. bölümüyle izle7.com'da.

34. Bölüm

Santos Sandiya’nın kolyesini bulması için herkesi seferber eder. Fakat Sandiya hiçbir yerde kolyesini bulamaz. Mina ise kolyeyi alan kişinin kendisi olduğunun ortaya çıkmasından korkar. Santos, aslında kimsenin kolyeyi çalmadığını, Sandiya’nın kolyeyi ailesine verdiğini söyler. Santos’un sözleri karşısında şok olan Sandiya kendisini savunur. Suraj evdeki kamera sayesinde Mina’nın yaptıklarını görür. Onunla yüzleşen Suraj, karısının masum olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?


Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik - Dram


YORUMLAR 1
  • SERENN 05.09.2021 15:47
    kanal 7 de yeni başlayan bir dizi..bence İBRET NİTELİĞİNDE TÜM KANALLLARDA İZLETTİRİLMELİ...ÖYLE GÜZEL KONU İŞLENMİŞKİ..TÜRK SENARİSTLERE İLHAM OLSUN İZLESİNLERDE..SANDİYA GİBİ İYİ EĞİTİMLİ AMA BİR O KADAR TERBİYELİ SAYGILI ÖZVERİLİ BİR KIZ NASIL OLUR GÖRSÜNLER.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet