Baş Tacım - 64. Bölüm

Manav saldırıya uğrar. Manav’ı sokakta yaralı halde bulan Archana onu hastaneye götürür. Manav iyileşecek mi? Kanal 7'nin sevilen dizisi Baş Tacım - Pavitra Rishta 25 Ağustos Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 64. bölümüyle izle7.com'da.

64. Bölüm

Manav’ın kavga ettiği adam Manav’dan intikam almak ister. Savita Manav’ı görünce ne olduğunu sorar. Manav da Archana için kavga ettiğini annesine anlatır. Archana trende Savita ve Shravani ile karşılaşır. Shravani Archana’nın Sachin’i sevmesine izin vermez. Archana Manav’ı sokakta yaralı halde bulur ve onu hastaneye götürür. Doktor Archana’ya bunun bir adli vaka olduğunu, polis gelmeden Manav’a müdahale edemeyeceğini söyler. Archana doktora gerekli tüm işlemleri yapacağını söyler. Manav kurtulacak mı?

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra Gauta
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj
Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,
Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

YORUMLAR 2
  • Sunay 29.08.2021 05:00
    Manav arcana ayrilmasin
  • Bahar 26.08.2021 13:58
    Hint dizilerini Türkçeye çevirmede çok başarılısınız. Unutulmuş ya da fazla kullanılmayan kelimeleri seçmeniz de çok iyi. Seslendirme ekibinizdeki kişilerin diksiyonu da harika. İzlerken sanki oyuncuların gerçek sesleri buymuş gibi hissediyoruz. Bunun için sizlere teşekkür ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet