Dünyayı Geziyorum - Beypazarı-2 | 22 Ağustos 2021

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum Anadolu’nun önemli bölgelerini karavanla geziyor. Dünyayı Geziyorum bu bölüm Denizli ve Beypazarı bölümüyle ekrana geldi.

#DünyayıGeziyorum #ÖzlemTunca #Beypazarı

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar  Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar  Kanal 7’de…

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Dünyayı Geziyorum - Gaziantep | 26 Aralık 2021

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum Türkiye ve dünyadan benzersiz görüntülerle izleyicisiyle buluşuyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Gaziantep’teki serüvenine kaldığı yerden devam etti.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum bu hafta benzersiz mutfağı, köklü tarihi ve sımsıcak insanlarıyla Gaziantep’ten izleyici karşısına çıkacak. Dünyayı Geziyorum ekibi Gaziantep’te ilk olarak zengin bir kahvaltı sofrasına konuk oldu.  Gaziantep’in yöresel lezzetlerinden oluşan kahvaltı sofrasını görünce gözlerine inanamayan Özlem Tunca, Antep mutfağına dair bilgi aldı. Dünyayı Geziyorum ekibinin bir sonraki durağı Türkiye’nin en büyük cam teraslarından biri oldu. Özlem Tunca, Fırat Nehri ile Merzimen Çayı’nın birleştiği, yüksek kayalarla örtülü bir tepe üzerinde konumlanan Rumkale’ye gelenlerin mutlaka ziyaret ettiği cam terasta benzersiz manzaralar derledi. Dünyayı Geziyorum ekibi daha sonra Fırat Nehri üstünde bir geziye çıktı. Bir tarafta Gaziantep diğer tarafta Şanlıurfa’nın sular altında kalan Savaşan Köyü’nü görüntüleyen Özlem Tunca bölgenin tarihini izleyicileri için anlattı.

Dünyayı Geziyorum ekibi son olarak bir Antep’in tarihi sokaklarını dolaştı. Atatürk’ün konakladığı tarihi evi gezen Özlem Tunca geçmişin izlerini yerinde inceledi.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:10’da Kanal 7’de…

Dünyayı Geziyorum -  Gaziantep | 26 Aralık 2021
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet