Can Yoldaşım - 14. Bölüm

Can Yoldaşım’da bugün Santos ve Sandiya arasında ipler gerilir. Sokakta başıboş bir boğanın Santos’a doğru koştuğunu gören Sandiya ne yapacak? Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 13 Ağustos Cuma günü yayınlanan son bölümü 14. bölümüyle izle7.com'da.

14. Bölüm

Sandiya rüşvet isteyen polise rüşvet vermez ve ona dürüst olması gerektiğini anlatır. Suraj polislere her zaman rüşvet verdiğini söyler. Sandiya yıkılır. Santos Sandiya’dan çay yapmasını ister ama Sandiya’nın yaptığı çayı beğenmez ve ona ailesinden hiç eğitim almadığını söyler. Sandiya çok üzülür. Santos eve misafir çağırır. Mina ve Sandiya misafirlere yemek yapamayacaklarını söyler. Santos buna çok öfkelenir. Sandiya balkondan bakarken sokakta başıboş bir boğanın Santos’a doğru koştuğunu görür. Sandiya kayınvalidesini kurtarabilecek mi ?

Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE<

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik - Dram
YORUMLAR 2
  • SERENN 11.09.2021 13:26
    ASLINDA ŞU DEVİRDE HER EVE BÖYLE BİR KAYNANA LAZIM...KIZIYORUM EDİYORUM AMA KADIN ÇOK İYİ YAA...TEBRİK EDİYORUM HERKESİ MUM GİBİ DİZİYOR...HER SÖZÜ OK GİBİ..
  • SERENN 10.09.2021 12:34
    DİZİ HARİKA İLERLİYOR..SENARİSTİ TEBRİK EDİYORUM..KARAKTERLERİ ÇOK İYİ YAZMIŞ...OYUNCULAR TEKNİK EKİP ÇOK BAŞARILI...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet