Seren Aslan'la Her Gün - Seren Aslan İle Her Gün - 10 Ağustos 2021 | Haydar Sur

Seren Aslan, hafta içi her sabah tüm enerjisiyle birlikte evlere konuk olacak.  Seren Aslan'ın bugünkü konuğu Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Haydar Sur oldu. Programda Koronavirüs ile mücadele konuşuldu.

Kanal 7’de yepyeni bir program izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Seren Aslan’la Her Gün izleyicisini yeni güne hazırlamaya geliyor. Hafta içi sabahlarını şenlendirecek olan programda sağlıktan güzelliğe, modadan sanata birçok konu alanında uzman isimlerle ekrana taşınacak. Programda ayrıca güçlü kadınların hayat hikayelerine de yer verilecek. Eğlenceli sokak röportajları, ünlü isimlerin hayatlarından kesitler ve ünlü konuklarla Seren Aslan’la Her Gün izleyicisinin gününe renk katacak.

Başarılarıyla dikkat çeken kadınların hayat öyküleri, kadın girişimcilerin çalışmaları, sağlıklı bir hayata dair bilgiler ve günlük yaşamın içinden konular Seren Aslan’la Her Gün’de izleyiciye aktarılacak.

Eğlendirirken öğretmeyi hedefleyen Seren Aslan’la Her Gün, 02 Temmuz’dan itibaren hafta içi her gün 09:20’de Kanal 7’de…
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet