Masum - 471. Bölüm

Masum’da bugün Gora Mira’yı evden gönderir ve Daram’ı başkasıyla evlendirmeye kalkar. Vidya gelinin gerçek yüzünü ortaya çıkarır. Planları bozulan Gora ve Bavani ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 6 Temmuz Salı günü yayınlanan son bölüm 471. bölümüyle izle7.com'da.

471. Bölüm

Riki Modi ailesinin başına iş açmak için harekete geçer. Sita için tuzak kuran Riki panikleyince kendi kurduğu tuzağa düşer. Gopi oğlunun yaptıklarına çok öfkelenir. Öte yandan Gora, Mira’yı ailesinden koparmayı başarır. Bavani ile birlikte bir plan yapan Gora, oğlunu başkasıyla evlendirmeye kalkar. Vidya düğüne engel olmak için çabalar. Gazetede yeni gelinin aranan bir suçlu olduğunu gören Vidya hemen polise haber verir. Planı suya düşen Gora ve Bavani ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 2
  • diyar tuşar 09.07.2021 17:39
    selam masum saathiya güzel bir dizinin pokları
  • Sev 08.07.2021 18:03
    Bilinir ki, ele Meerada Rikide Ahemin çocukları. Hər ikisi huysuz ve inadçı. Gopiylə ilk karşılaşmalarından Bayan Gopi diyorlar. Annesi olmalarını çok gec kabulleniyorlar. Hep bir öfke, hep bir öfke... Vidyanın Ahemin kızı olmadığı na kadarda biliniyor. Suratsız deyil.. Ahem gibi...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet