Masum - 465. Bölüm

Masum’da bugün Vidya ve Kokila ailelerini Gora’dan korumak için ellerinden geleni yapar. Hapisten kaçmayı göze alan Kokila başarılı olabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 30 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 465. bölümüyle izle7.com'da.

465. Bölüm

Gora Modi evine yerleştirdiği bombalardan birini patlatır. Patlamada yaralanan Sita bunu Bavani’nin yaptığını düşünür. Vidya ailesine olanları anlatmak ister fakat Gora ona engel olur. Vidya’yı Mira’yı öldürmekle tehdit eden Gora onun elini kolunu bağlar. Kokila Gora’nın yaptıklarını Gopi’ye anlatmak için hapisten kaçmayı kafasına koyar. Gardiyanların boş anlarını kollayan Kokila Gora’nın zulmünden kurtarabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet