Masum - 442. Bölüm

Masum’da bugün Gopi Radika’nın gerçek yüzünü görür ve ailesine anlatır. Fakat Radika ondan önce davranır ve Gopi’ye büyük bir iftira atar. Gopi bu iftiradan kurtulabilecek mai? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum 7 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 441. bölümüyle izle7.com'da.

442. Bölüm

Cagi düğünün erkene alınmasından çok rahatsız olur. Radika herkesten gizli bir şekilde evden çıkar. Gopi pazarda Radika’nın bir adamla sarıldığını görür. Radika ve Mangeş’in sevgili olduğunu anlayan Gopi büyük bir şok yaşar. Öğrendiklerini kaldıramayan Gopi bir anda fenalaşır. Gopi kendine geldiğinde yaşananları ailesine anlatır. Radika ise gerçeklerin ortaya çıkmasını engellemek için Gopi’ye bir tuzak kurar. Gopi kendisine atılan iftiradan kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 2
  • Aslı 08.06.2021 19:04
    Çok güzel bir dizi
  • ALTIN GÜZEL 07.06.2021 21:57
    EN SEVDİĞİM DİZİ MASUUUUUM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet