Masum - 435. Bölüm

Masum’da bugün Shelar Cagi’nin gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için harekete geçer. Öz babasının Parag olduğunu öğrenen Cagi ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Masum 31 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 435. bölümüyle izle7.com'da.

435. Bölüm

Kokila Gopi’ye Cagi’nin gerçekte kim olduğunu anlatır. Cagi ve Ahem’in kardeş olduğunu öğrenen Gopi büyük bir şok yaşar. Urvaşi’nin kendisinden hak ettikleri konumu istediğini söyleyen Kokila ona verdiği sözü tutacağını söyler. Öte yandan Shekar Cagi’nin kim olduğunu ortaya çıkarmak için bir plan hazırlar. Parag’ı arayıp Kokila’nın çok hasta olduğunu söyleyen Shekar, onun Hindistan’a dönmesini sağlar. Bir şekilde Parag’ın saç telini almayı başaran Shekar DNA testi yaptırmaya karar verir. Gece yarısı Mansi ve ailesi Modi evine gelir. Cagi Parag’ın öz babası olduğunu öğrenince ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 1
  • Ela 04.06.2021 09:04
    Çok iyiydi lütfen böyle devam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet