Tatlı Bela - 99. Bölüm

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Tatlı Bela 13 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölümü 99. bölümüyle izle7.com'da.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri, toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ile Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne sermeye geliyor. Babasının intikamını almak için evlendiği eşine karşı öfke dolu olan Shlok, aşka umudunu kaybeder ve paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlar. Hayata karşı bakışı Shlok’un tam tersi olan Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan
YORUMLAR 3
  • Eda 13.04.2023 21:00
    of şu jyothinin kaynanası beni öldüren bitirdi tek sevindiğim şey aile biraraya bidaha geldi ama asta doğru hatırlıyosam zihin kaybı yaşıyıp indarajidle evlenecekti ve o kısımdan nefret ediyorum en iyi shlok
  • Ebru 04.04.2023 20:31
    Jyothinin kaynanası o kadar baydı ki artık
  • Esra Tahan 18.09.2021 18:48
    Bu dizi şahane özellikle ücretsiz herşey izliyorsun muhteşem
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet