Extra - Sevdiğiniz Diziler Ramazan'da Kanal 7'de

08.04.2021 16:15

On bir ayın sultanı Ramazan geliyor, coşkusu Kanal 7’de ekranlara taşınıyor. Ramazan’a özel sohbetler, İslam tarihinden kesitler, dini yaşatan bilgiler ve bu mübarek ayın faziletleri Kanal 7'de izleyiciye aktarılacak. Ayrıca sevdiğiniz diziler Kanal 7 ekranlarında olacak.

Gönüllerin sohbete, ruhların ibadete doyacağı Ramazan ayının tüm maneviyatıyla Kanal 7 ekranlarında yaşanacak… 


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Birbirinden İddialı Yerli Diziler Yeni Sezonda Kanal 7'de

KANAL 7 YENİ YAYIN DÖNEMİNDE İZLEYİCİLERİ EKRANA KİLİTLEYECEK

Kanal 7 yeni yayın döneminde ekranlarda romantizm rüzgarları estiriyor. Birbirinden iddialı yerli diziler, yediden yetmişe herkesi ekrana kilitleyen Hint dizileri, gezmeyi sevenlere Türkiye’yi karış karış dolaşıp yeni rotalar hazırlayan gezi programları ve Kanal 7 ekranlarının olmazsa olmazları arasında yer alan sohbet programları her yıl olduğu gibi bu yıl da izleyicisiyle buluşuyor. 

İki kalbi buluşturan minik bir yürek; EMANET…

Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Yusuf Özkan’ın yer aldığı ‘Emanet’ 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da ekrandaki yerini alacak. Ablasının vefatından sonra yeğeni Yusuf’a sahip çıkmak isteyen Seher ve ağabeyinin emanetini kimselere bırakamayan Yaman’ın yüreklere dokunacak hikayesi Emanet ile Kanal 7’de… 

Yarım kalan büyük aşkta Reyhan’ın acısını taşıyan Emir’in zorlu sınavı Yemin’de… 

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te sevenleriyle buluşacak. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt bulacak.

Birbirinden İddialı Yerli Diziler Yeni Sezonda Kanal 7'de
Berat Kandili Özel Cumartesi 21:30'da Kanal 7'de

AFFIN VE MAĞFİRETİN GECESİ BERAT KANDİLİ KANAL 7’DE KARŞILANIYOR

Ramazan ayının müjdecisi, edilen duaların geri çevrilmediği Berat Kandili, çok özel bir programla Kanal 7’de karşılanıyor.  Affın ve mağfiretin bol olduğu gecenin nuru, Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında Türkiye’nin önde gelen hafız ve mevlithanları ile Kayseri Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden canlı yayınla ekrana taşınacak.

Yıl boyunca yapılan amellerin Allah katına ulaştığı, edilen tövbelerin kabul olduğu Berat Kandili tüm coşkusuyla Kanal 7’de ihya ediliyor. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın memleketi Kayseri’de yaptırdığı Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Berat Kandili’nin Müslümanlar için önemi izleyiciye aktarılacak. Programda gecenin maneviyatını yükseltecek ibadetler ve dualar hakkında bilgi verilecek. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, geceye özel dualarıyla ellerin semaya açılmasına vesile olacak.

Programda ayrıca Musa Çetin, Adem Karabey, Şahin Güven, Yasin Yüksel ve Mehmet Tanrıöver, Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle gönüllerin pasını silecek. Allah’ın kullarına tövbe ederek günahlarından arınma fırsatı verdiği bu özel gece çok özel dualar ve zikirlerle nihayet bulacak.

Kayseri Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden izleyiciye ulaşacak olan Berat Kandili Özel programı Cumartesi akşamı saat 21.30'da Kanal 7’de.

Berat Kandili Özel Cumartesi 21:30'da Kanal 7'de
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet