Extra - Hz. Yusuf Dizisi Ramazan'da Kanal 7'de

08.04.2021 16:06

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ASHAB- I KEHF dizisiyle tanınan İranlı yönetmen Ferecullah Silahşör’ün yıllar süren titiz bir çalışmayla ortaya koyduğu dev yapım HAZRET-İ YUSUF dizisi Kanal 7’de.

Hazret-i Yusuf’un Kur’an-ı Kerim’de de geçen etkileyici ve dramatik hayat hikayesini anlatan dev prodüksiyon Yusuf’u özleyenler ve kuyudan çıkmak isteyenler için Ramazan'da saat 21:30'da Kanal 7 ekranlarına geliyor…


 

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Berat Kandili Özel Cumartesi 21:30'da Kanal 7'de

AFFIN VE MAĞFİRETİN GECESİ BERAT KANDİLİ KANAL 7’DE KARŞILANIYOR

Ramazan ayının müjdecisi, edilen duaların geri çevrilmediği Berat Kandili, çok özel bir programla Kanal 7’de karşılanıyor.  Affın ve mağfiretin bol olduğu gecenin nuru, Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında Türkiye’nin önde gelen hafız ve mevlithanları ile Kayseri Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden canlı yayınla ekrana taşınacak.

Yıl boyunca yapılan amellerin Allah katına ulaştığı, edilen tövbelerin kabul olduğu Berat Kandili tüm coşkusuyla Kanal 7’de ihya ediliyor. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın memleketi Kayseri’de yaptırdığı Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Berat Kandili’nin Müslümanlar için önemi izleyiciye aktarılacak. Programda gecenin maneviyatını yükseltecek ibadetler ve dualar hakkında bilgi verilecek. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, geceye özel dualarıyla ellerin semaya açılmasına vesile olacak.

Programda ayrıca Musa Çetin, Adem Karabey, Şahin Güven, Yasin Yüksel ve Mehmet Tanrıöver, Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle gönüllerin pasını silecek. Allah’ın kullarına tövbe ederek günahlarından arınma fırsatı verdiği bu özel gece çok özel dualar ve zikirlerle nihayet bulacak.

Kayseri Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden izleyiciye ulaşacak olan Berat Kandili Özel programı Cumartesi akşamı saat 21.30'da Kanal 7’de.

Berat Kandili Özel Cumartesi 21:30'da Kanal 7'de
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet