Masum - 331. Bölüm

Masum’da bugün Vidya annesinin yıllarca nerede olduğunu merak eder ve gerçeğin peşine düşer. Mansi ve Kinjal ise gerçeğin ortaya çıkmasını engellemeye çalışır. Vidya gerçekleri anlatabilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Masum 16 Şubat Salı günü yayınlanan son bölüm 331. bölümüyle izle7.com'da.

331. Bölüm

Urmila’nın evine taşınan Mansi, Kokila ve Gopi’ye karşı savaş açar. Ahem’e karşı onları kötü düşürmek isteyen Mansi sinsi planlarını uygulamaya koyar. Vidya ise annesinin yıllarca nerede olduğunu merak eder. Samar ve Sahir’den yardım isteyen Vidya gerçeğin peşine düşer. Vidya Mira’yı Urmila’nın evine çağırır. Bunu duyan Kinjal Mansi’yi uyarır. Mansi Vidya’nın gerçekleri söylemesini engelleyebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet