Tatlı Bela - 21. Bölüm

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Ekranların sevilen yabancı dizisi Tatlı Bela 17 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 21. bölümüyle izle7.com'da.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri, toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ile Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne sermeye geliyor. Babasının intikamını almak için evlendiği eşine karşı öfke dolu olan Shlok, aşka umudunu kaybeder ve paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlar. Hayata karşı bakışı Shlok’un tam tersi olan Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan
YORUMLAR 2
  • Zəhra 03.07.2023 00:14
    Aslında Shlok ne kadarda aashta pis davransada aslına onun kalbinin derinlikindeki bor yerde aashtanı seviyo
  • Rozelin Nisa 28.06.2021 21:40
    Avdootun tutuklanmasında shlokun parmağı olmasada aasthaya bin kere kağıtlar elimde , babanı hemen hapse gönderirim ... falan demişti yani aastha ne kadar babası hakında endişelenip shloka kızsada biz aathaya kızmamalıyız çünkü aastha çok haklı shlok bu kelimeleri aasthanın beynine iyice kazıdı e bunu söyleyince aastha shloktan başka kimden şüphelenicek tabiikide shloktan şüphelenicek yani uzun lafın kısası aastha nekadar kızsada haklı SHLOK AGNİHORİ !!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet