Tatlı Bela - 17. Bölüm

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Sevilen dizi Tatlı Bela 16 Ocak Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 16. bölümüyle izle7.com'da.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri, toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ile Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne sermeye geliyor. Babasının intikamını almak için evlendiği eşine karşı öfke dolu olan Shlok, aşka umudunu kaybeder ve paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlar. Hayata karşı bakışı Shlok’un tam tersi olan Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan
YORUMLAR 3
  • Hüsna Akıncı 01.02.2023 14:51
    Abi ikide bi hay aksi deyip video kapanıyo kanal sahbi adamlarsınız ya bu ne yani
  • Rozelin Nisa 26.06.2021 00:28
    İnan hiçbirimiz anlıyamıyoruz onu shlok sürprizlerle dolu gerçekten aynı müşrikler gibisin shlok yani iki yüzlüsün ama sen bana göre kişiye özel yüzlerin var okadar yüzün varki belki sen bile sayamıyorsundur o kadar acımasızsız okadar kötüsün shlok!!!
  • Canan 12.02.2021 01:05
    Ben bu Shlok'u anlayamıyorum. Bi o kadar tatlı bakarken nasıl bu kadar acımasız olabiliyor
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet