Tatlı Bela - 12. Bölüm

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Kanal 7'nin sevilen dizisi Tatlı Bela 11 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 12. bölümüyle izle7.com'da.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri, toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ile Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne sermeye geliyor. Babasının intikamını almak için evlendiği eşine karşı öfke dolu olan Shlok, aşka umudunu kaybeder ve paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlar. Hayata karşı bakışı Shlok’un tam tersi olan Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan
YORUMLAR 5
  • Hint dizi sevdalısı 07.01.2023 15:15
    Efsane dizi kesinlikle tekrar tekrar izliyorum. Shlok babasını sevdiği için aastha ya eziyet ediyor çok büyük hatalar ediyor . Ama diziyi izledikçe görüyoruz gerçekler gün yüzüne çıkıyor. Anjali aslında pamuk gibi bir masum kadın ve Niranjan ise akıl hastanesine gidiyor. O güzel anjeliye ne eziyetler etmiş. Aasthanın eve gelin gelmesi ile herşey rayına oturuyor. Gerçek hayat gibi çok güzel bir dizi bütün acılar gerçek. Hayal dünyası vadetmeyen gerçekleri yaşatan..
  • Sen boşver adımı 19.06.2022 22:15
    Anjali: Nasıl tağhhh diye burdayım saniyede yeahh
  • Filiz 26.03.2022 20:35
    Sahtekar niranjançik
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet