Necmettin Nursaçan'la Sohbetler - 30 Ocak 2021

Nursaçan’la Sohbetler, İslamiyet’i doğru bir biçimde yaşamak için izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Nursaçan’la Sohbetler’de bu bölüm bir olayın hayırlı olup olmadığını anlamak için kılınan istihare namazı hakkında merak edilenler ekrana taşındı. 

Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Sohbetler’de bu bölüm kişinin yapmak istediği bir şeyin kendisi için hayırlı olup olmayacağı konusunda bir işarete kavuşmak maksadıyla kıldığı istihare namazına dair bilinmesi gerekenler ele alındı. Necmettin Nursaçan ‘İstihare neden, ne zaman ve nasıl yapılır? İstihare namazı nasıl kılınır? Hangi durumlarda istihare namazı kılınmalıdır? Hangi duaları okuyarak istihareye yatılır? İstiharede görülen rüyalar nasıl yorumlanır?’ sorularını canlı yayında yanıtladı.

Necmettin Nursaçan ayrıca sosyal medya üzerinden izleyicilerin yönelttiği dini soruları Kur’an-ı Kerim ışığında yanıtlıyor.

‘Nursaçan’la Sohbetler’ Muhsin Bay’ın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle Kanal 7’de…

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet