Tatlı Bela - 4. Bölüm

Tatlı Bela’da bugün Astha iş görüşmesine gider. Mülakat sırasında karşısına çıkan isim ise Shlok’tur. Shlok’un kendisine uğursuzluk getireceğini düşünen Astha panikler. Shlok ise Astha’yı zor duruma düşürmek için elinden geleni yapar. Sorular karşısında zorlanan Astha işe alınacak mı? Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Tatlı Bela 3 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 4. bölümüyle izle7.com'da.

4. Bölüm

Shlok düşkünler evini okul yapmaya kararlıdır. Astha ise ailesine rağmen Shlok’un karşısında durur. Shlok işlerine sürekli karışmak isteyen Abhay’a çare aramaktadır. Astha bir yandan düşkünler evini korumak için uğraşırken bir yandan da gideceği iş görüşmesine hazırlanır. Annesine Shlok’la bir daha görüşmeyeceğine dair söz veren Astha karşısında yine onu görünce neye uğradığını şaşırır. Mülakata Shlok’un da geldiğini gören Astha panikle soruları cevaplandırmaya çalışır. Astha’dan intikam almak isteyen Shlok ise onu köşeye sıkıştıracak sorularla üzerine gider. Astha işe alınacak mı?

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:15’te Kanal 7 ekranlarında.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan
YORUMLAR 3
  • asddsa1907 17.06.2021 16:28
    bir garip aşktan çalınmış biraz=(
  • Xalide 17.02.2021 20:55
    Çok güzel muhtesem dizi herkese izlemeyi tavsiye ederim
  • asthaaaaa 29.01.2021 14:06
    dizideki kız çok hata yapıyor... fazlasıyla Shlok ile karşılaşıyor senaryo biraz abartmış olayı... aslında konusu güzel sevdim genel olarak
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet