Emanet - 67. Bölüm

08.12.2020 19:50
Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher bir anda hayatlarına giren Ozan’ın sakladığı gizemden habersizdir. Ozan’ın sırrı ne? Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet 8 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 67. bölümüyle izle7.com'da.

67. Bölüm Özeti:

Seher ve Yaman’ın hayatına aniden giren Ozan, ardında büyük sırlar saklıyordur. Bu sırlar Yaman ve Seher’i de derinden etkileyecektir. Ali ve Kiraz’ın restleşmesi ve geri adım atmamaları, yaklaşan büyük bir sorunun habercisi olur.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7'de...

Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez
YORUMLAR 2
  • Neli 09.12.2020 09:06
    La mansión de Yaman está en Crimea ?
  • Neli 09.12.2020 08:54
    PEDIDO : Podrán colocar subtítulos en español ? POR FAVOR Cuándo lo vamos a ver que avanza y abraza y besa a Seher ? Nos pueden pasar la letra de la canción que canta Seher ?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet