Yalancı Bahar (Madhubala) - 108. Bölüm

Sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar - Madhubala 108. bölüm, son bölüm ve tüm bölümleriyle izle7.com'da. Yalancı Bahar’da, Madhubala ve RK arasındaki tartışmalar devam etmektedir. Sıra filmin en aksiyonlu sahnesi olan final bölümünün çekimlerine gelmiştir. RK’nın itirazlarına aldırış etmeyen Madhubala, Pabu’nun hazırladığı tuzağa düşer ve etrafını alevlerin sardığı evin içerisinde mahsur kalır. Madhubala kurtulabilecek mi?

108. Bölüm

RK’nın kendisi ve bebeği hakkında söylediklerine daha fazla dayanamayan Madhubala, ona sert bir tokat atar. Bu güne kadar Madhubala’yı ortadan kaldırmak için elinden geleni yapan Pabu ise şimdi Madhubala ile birlikte karnındaki bebeği de öldürmek istemektedir. Sitara stüdyosundaki çekimlerin bitmesi için son 2 gün kalmıştır ve Mehul filmin zirvesi olarak nitelendirdiği final sahnesini çekmemiştir. Senaryoya göre final sahnesinde Madhubala’nın canlandırdığı Anemika adlı karakter kendisini kovalayan adamların elinden kaçarken bir eve sığınacak ve adamlar da bu evi ateşe vereceklerdir. Madhubala’nın hamile oluşunu göz önünde bu sahnenin çekimine izin vermese de Madhubala’nın ısrarlı tavrına yenşk düşer. Çekimleri izlemek için Radha ile birlikte sete gelen Pabu, Madhubala’nın yangından kurtulmak için çıkacağı kapının açılmaması için önüne büyük bir varil koyar. Madhubala’nın evden çıkma konusunda epey geciktiğini anlayan RK kapının önüne gittiğinde varili oradan kaldıracak gücü kendinde bulamaz ancak Madhubala’nın yardım çığlıkları giderek artmaktadır. RK, Madhubala’yı kurtarabilecek mi?


Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee, 
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 - 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yalancı Bahar 120. Bölüm İzle

Sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar - Madhubala 120. bölüm, son bölüm ve tüm bölümleriyle izle7.com'da. Yalancı Bahar’da, Madhubala, Pabo’nun iftiralarına maruz kalır. RK, onu korumaya çalışır ancak artık Pabo ve Madhubala arasında bir seçim yapmak zorundadır. Diğer yandan Madhubala hamiledir ve durumu öğrenen RK, basında kendisi hakkında atılan iftiralara cevap verirken aldığı sürpriz bir kararı açıklar.

120. Bölüm

KRK hakkındaki gerçekler anlaşılınca Bhatia ve Bhujang cezalarını bulur. Madhubala’ya iftira atan Pabu, RK’nın önünde onu Skander ile aynı odada kalmakla suçlayınca işler karışır. Üstelik Deepali’nin ağzından kaçırdığı bazı şeyler de Madhubala’yı zor durumda bırakmıştır. RK bir anda Madhubala ve Pabo arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Ertesi gün Kundra malikânesine elinde bavulları ile Lilivati adlı bir köylü gelir ve Batuchand adından birini aradığını söyler. İlk başta herkes onun bir dolandırıcı olduğunu düşünür ancak Bittoo oradan uzaklaşmaya çalışır. Onun bu durumunu farkeden RK, neden gizlenmeye çalıştığını sorunca Bittoo ona gerçek adını itiraf eder. Diğer yandan Harshardan Kapooo ve şirketi RK hakkında basın açıklaması yapar. Madhubala’nın hamile olduğunu öğrendiği için hakkında söylenenlerle ilgilenmeyen RK hakkındaki iddialara cevap vermek için yaptığı basın toplantısında herkesi şaşırtan açıklamalarda bulunur. Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee, 
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 - 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon


Yalancı Bahar 120. Bölüm İzle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet