Extra - Cuma Sohbetleri 11 Eylül Cuma Kanal 7'de Başlıyor

03.09.2020 20:01

İslam’a uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kanal 7 Yeni Sezon Tanıtımı | Programlar
KANAL 7 YENİ YAYIN DÖNEMİNDE İZLEYİCİLERİ EKRANA KİLİTLEYECEK

Kanal 7 yeni yayın döneminde ekranlarda romantizm rüzgarları estiriyor. Birbirinden iddialı yerli diziler, yediden yetmişe herkesi ekrana kilitleyen Hint dizileri, gezmeyi sevenlere Türkiye’yi karış karış dolaşıp yeni rotalar hazırlayan gezi programları ve Kanal 7 ekranlarının olmazsa olmazları arasında yer alan sohbet programları her yıl olduğu gibi bu yıl da izleyicisiyle buluşuyor. 
 
İki kalbi buluşturan minik bir yürek; EMANET…

Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Yusuf Özkan’ın yer aldığı ‘Emanet’ 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da ekrandaki yerini alacak. Ablasının vefatından sonra yeğeni Yusuf’a sahip çıkmak isteyen Seher ve ağabeyinin emanetini kimselere bırakamayan Yaman’ın yüreklere dokunacak hikayesi Emanet ile Kanal 7’de… 

Yarım kalan büyük aşkta Reyhan’ın acısını taşıyan Emir’in zorlu sınavı Yemin’de… 

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te sevenleriyle buluşacak. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt bulacak.

Hint dizilerinin tüm renkleri Kanal 7’de… 

Büyük ilgiyle izlenen Hint dizileri Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı  Güz Masalı’ ve iyilerin her zaman kazanacağına dair inancı arttıran ‘Masum’ yepyeni bölümleriyle ekranları şenlendirecek. 

Yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ‘Kördüğüm’ ve ‘Ah Kalbim’ dizileri ise yeniden izlemek isteyenler için tekrar bölümleriyle ekrandaki yerini alacak.

Türkiye’nin cennet köşeleri Kanal 7 gezi programlarıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Ekranların en sevilen isimlerinden Özlem Tunca ‘Dünyayı Geziyorum’ programı ile pandemi sürecinde Türkiye’nin önemli bölgelerini ekrana taşımaya devam ediyor. Yemyeşil ormanlar, göz kamaştıran sahiller ve geçmişi bugüne taşıyan tarihi eserler Dünyayı Geziyorum’da izleyicilerini bekliyor. 
Sevilen türkücü Kürşat ise ‘Gündüz Gece’ ile Anadolu’yu karış karış gezerek memleket hasretini dindiriyor. Anadolu insanın sıcaklığını, birbirinden lezzetli yöresel yemekleri ve doğa manzaralarıyla Gündüz Gece, Cumartesi akşamını şenlendiriyor. 

Seçkin mutfaklardan benzersiz lezzetler Kanal 7’de… 

Yasin Esirgenç, karavanıyla Türkiye turuna çıkıp, birbirinden lezzetli yöresel yemekleri Dünyanın Tadı’nda izleyiciyle buluşturuyor. Hafta içi ise Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç’le birlikte ‘Bugün ne pişirsem?’ sorusuna Mutfağım Şahane’de yanıt aranıyor. 

Dini konularda akıllara takılan sorular Kanal 7’de yanıt buluyor.

Ekranların başarılı ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ‘Muhabbet Kapısı’ ile Perşembe ve Cuma akşamları dini konularda merak edilenleri ele alacak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Muhsin Bay ise Cuma günü ‘Cuma Sohbetleri’, Cumartesi günü ise ‘Nursaçan’la Sohbetler’ programlarıyla izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Başkentin nabzı Başkent Kulisi’nde

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünü yaptığı ‘Başkent Kulisi’, her Pazar siyaset dünyasının önemli isimlerini ağırlayarak, ülke gündemini masaya yatıracak.

Kanal 7 Yeni Sezon Tanıtımı  | Programlar
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet