Mutfağım ŞahaneÖzlem & Yasin ile - 29 Temmuz 2020

Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile evlere konuk oluyor. Her gün farklı lezzetlerin ekrana taşındığı Mutfağım Şahane bu bölüm ekranların sevilen ismi Meltem Açıkel ve karpuzcu Faik Doğan'ı ağırladı. 

Yıllardır yaptıkları programlarla izleyicinin beğenisini kazanan Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile izleyici karşısına çıkıyor. Sağlıklı yemek tarifleri, mutfaktaki işleri kolaylaştıracak pratik bilgiler, farklı şehirlerden lezzetli yemeklerin izleyicinin beğenisine sunulduğu Mutfağım Şahane bu bölüm verdiği püf noktalarıyla izleyicinin işlerini kolaylaştıran Meltem Açıkel ve karpuzcu Faik Doğan'ı konuk etti. Meltem Açıkel, birbirinden ilginç tariflerini ve püf noktalarını canlı yayında izleyiciye aktarırken, Faik Doğan'da iyi karpuz ve kavun seçmenin püf noktalarını anlattı.

Türk mutfağının seçkin yemekleri, Anadolu insanının keyifli sohbetler, sağlık dolu bilgiler ve hayat kolaylaştıran püf noktalarıyla Mutfağım Şahane Pazartesi’den Perşembe’ye 12.45’te canlı yayınla Kanal 7’de… 

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet