Yaşam - mutfağım şahane 25.06.2020 18:34

Özlem & Yasin ile Mutfağım Şahane - 25 Haziran 2020

Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile evlere konuk oluyor. Her gün farklı lezzetlerin ekrana taşındığı Mutfağım Şahane’nin bu bölümdeki konuğu Dünyanın Tadı programıyla tanıdığınız Yasin Esirgenç'in annesi Fatma Esirgenç oldu.

Yıllardır yaptıkları programlarla izleyicinin beğenisini kazanan Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile izleyici karşısına çıkıyor. Sağlıklı yemek tarifleri, mutfaktaki işleri kolaylaştıracak pratik bilgiler, farklı şehirlerden lezzetli yemeklerin izleyicinin beğenisine sunulduğu Mutfağım Şahane programında bu bölüm Özlem Tunca kayın validesi Fatma Esirgenç ile birlikte Yasin Esirgenç'in en sevdiği börek olan ıspanaklı kol böreğinin yapılışı ekrana geldi. Yasin Esirgenç'in Afyon'da termal otelden yaptığı canlı yayınla katıldığı programda, hem sağlıklı hem de lezzetli tarifler izleyicilerle buluştu.

Türk mutfağının seçkin yemekleri, Anadolu insanının keyifli sohbetler, sağlık dolu bilgiler ve hayat kolaylaştıran püf noktalarıyla Mutfağım Şahane Pazartesi’den Perşembe’ye 12.45’te canlı yayınla Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR