Masum - 79. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen dizisi Masum - Saathiya 9 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 79. bölümüyle izle7.com'da. Masum’da bugün Gopi Rashi’nin hayalet oyunu yüzünden çok zor anlar yaşar. Kokila ise gelinindeki tuhaflığı fark eder ve işin peşine düşer. Kokila Rashi’nin oyununu bozacak mı?

79. Bölüm

Gopi Rashi’nin anlattığı hayalet hikayesi yüzünden çok zor anlar yaşar. Kokila gelinine ne olduğunu anlamaya çalışır fakat Gopi ona hiçbir şey anlatmaz. Rashi’nin bir iş çevirdiğini düşünmeye başlayan Kokila onun peşine düşer. Çamaşır toplamaya çıkan Gopi ise orada Ahem ile karşılaşır. Bir anda yağmura yakalanan ikili romantik anlar yaşar. Kokila ise Gopi’nin hayaletlerden bahsetmesinin bir tesadüf olmadığını anlar ve ne olduğunu anlamaya çalışır. Kokila Rashi’nin oyununu fark edecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 1
  • nilgün karabulut 09.06.2020 04:43
    Gopi'nin salaklığından,Raşi ile anasının entrikalarından bıktık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet