Hint Dizileri - Aşk Bir Rüya 31.05.2020 00:20

Aşk Bir Rüya 82. Bölüm İzle 11 Mayıs 2020

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 11 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 82. bölümüyle izle7.com'da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam büyükanne ve Vasu Thapki’nin aşkını itiraf etmesi için harekete geçer. Bihan’ı Şina’dan kıskanan Thapki duygularının farkına varabilecek mi?

82. bölüm

Bihan sonunda Thapki’ye aşkını itiraf eder. Ne cevap vereceğini bilemeyen Thapki ondan zaman ister. Büyükanne ve Vasu ise bu durumun farkına varıp Thapki’nin aşkını itiraf etmesi için harekete geçer. Bihan’ın çocukluk arkadaşı Şina’yı çağıran Vasu Thapki’ye onları evlendirmek istediğini söyler. Duydukları karşısında şok olan Thapki hiçbir tepki veremez. Şina ve Vasu’nun planı işe yarar. Kıskançlık krizine giren Thapki Bihan ve Şina’yı yalnız bırakmamaya özen gösterir. Thapki kıskançlığına yenilip aşkını itiraf edecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30'da hafta sonu 21:00'de Kanal 7'de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Yorumlar Toplam 5 Yorum Var
 • Shafaq Farzizade 26.05.2020 01:48:47

  Omurlerinde ilk kez bi sevap is gormus oldu bu aile o kadar haksizlikdan sonra takdire layik

 • Thapki &Bihaan 11.05.2020 17:00:40

  Aşk Bir Rüya şu zamana kadar izlediğim tüm bölümler çok güzeldi ama bu hafta itibariyle izleyeceğimiz bölümler daha heyecan verici olacak. Thapki ve Bihaan aşkı yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor onlar mutlu olurken ben de daha bir mutlu oluyorum. Üzücü taraf su maalesef dizi yakında bitiyor olması. Çok alıştım aynı dizi formatıyla ve aynı karakterlerle yeni bir hint dizisini ekranlarda görmeyi çok isterim.

 • MİRAY NAZ 11.05.2020 14:51:08

  bihan başka bi kızlaevlenmemeli bihan thapkiyi seviyo thapkide bihani ama druv 9 mayısta dediki annesiyle bihanı thapkiden uzaklaştırmamız gerek dedi....

 • Kim Seok Jinnie 11.05.2020 00:56:22

  Çok güzel bir dizi.

 • murad 09.05.2020 21:50:05

  gocum benim

 • Tüm Yorumları Göster

Aşk Bir Rüya

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR