Hint Dizileri - Aşk Bir Rüya 24.05.2020 00:20

Aşk Bir Rüya 81. Bölüm İzle 10 Mayıs 2020

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 10 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 81. bölümüyle izle7.com'da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Balu’nun yeniden eski haline dönmesi için bir plan hazırlar. Balu gelininin elbisesinin yanmaya başladığını görünce tepki verecek mi?

81. bölüm

Bihan’ın masumiyeti ortaya çıkar ve her şey eski haline döner. Bihan babasını iyileştirmek için elinden geleni yapar. Büyükanne Thapki ve Bihan’ın birbirlerine duygularını açmakta zorlandıklarını fark edince tüm ev halkını toplayıp onlara yardım etmeleri gerektiğini söyler. Balu’nun yeniden tepki vermesini isteyen Thapki’nin aklına bir fikir gelir. Bahçede yapılan kutlamada ateşin yanına yaklaşan Thapki’nin elbisesi tutuşur. Thapki’nin elbisesinin yandığını gören Balu tepki verecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30'da hafta sonu 21:00'de Kanal 7'de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Yorumlar Toplam 5 Yorum Var
 • idris seyhan 12.05.2020 05:10:10

  tapki nin söylediği şarkının ismini bilen var mı acaba nereden bulabiliriz ? çok mükemmel bi şarkı 10 defa arka arkaya dinledim :)

 • isminivermekistemeyen 11.05.2020 20:29:48

  baluuu

 • Aysu 11.05.2020 17:48:45

  Çok güzel valla en iyi bölümlerden, en iyi dizilerden biri Aşk bir rüya

 • Dolunay gece 11.05.2020 08:30:38

  Bu bölüm mükemmeldi iki kere izledim doyamadim halen gelecek bölümler çok güzel olacak eminim

 • Nedim Demir 11.05.2020 03:35:42

  harika balu iyi oldu şükür

 • Tüm Yorumları Göster

Aşk Bir Rüya

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR