Hint Dizileri - Aşk Bir Rüya 31.05.2020 00:20

Aşk Bir Rüya 79. Bölüm İzle 8 Mayıs 2020

Ekranların sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 8 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 79. bölümüyle izle7.com'da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki ve Bihan suçluyu bulmak için kolları sıvar. Bihan yeniden ailesiyle birlikte mutlu olabilecek mi?

79. bölüm

Bihan’ın aklına Balu’nun hayatını kurtarmak için bir yol bulur. Thapki’yle birlikte fikirini uygulamaya koyulan Bihan babasının kurtulduğunu öğrenince çok mutlu olur. Thapki Balu’yu yaralayan kişinin bir başkası olduğunu savunur ve güvenliği için eve getirilmesini sağlar. Thapki gerçek suçluyu ortaya çıkarmak için Dhruv’dan yardım ister. Suçluya yaklaşan Thapki ve Bihan son anda onu ellerinden kaçırır. Thapki umudunu yitiren Bihan’a destek olmaya çalışır. Bihan ve ailesi eski günlerine dönebilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30'da hafta sonu 21:00'de Kanal 7'de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • Shafaq Farzizade 25.05.2020 02:08:54

    Alcak ve cadi vasu zaten bihani istemiyordu gozde sanki sevgi rolleri simdi iyice eline firsat kecdi tabii kendi oglu diyil ya ayrimcilik simdi ispatlaniyor keske o ahmak bihan da bu sahte sevgini anlasa onu asil.yurekden seven tum kalbiyle hem de Balu ve Tapki

  • S@bina 07.05.2020 23:09:06

    Thapki pyar ki

  • Tüm Yorumları Göster

Aşk Bir Rüya

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR