Hint Dizileri - Aşk Bir Rüya 31.05.2020 00:20

Aşk Bir Rüya 77. Bölüm İzle 6 Mayıs 2020

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 6 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 77. bölümüyle izle7.com'da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Balu Bihan’la tartışırken yaralanır. Herkes Bihan’ın suçlu olduğunu düşünürken Thapki onun masum olduğunu savunur. Mahkemede Bihan’ın avukatlığını üstlenen Thapki onun masum olduğunu ispatlayabilecek mi?

77. bölüm

Bihan Thapki’ye duyduğu öfkenin acısını tüm ailesinden çıkarır. Bihan’la tartışma yaşayan Balu yaralanır. Hastaneye kaldırılan Balu’nun durumu ciddiyetini korur. Vasu ise Bihan’ı evlatlıktan reddeder. Thapki Bihan’ın babasını yaralamadığını savunsa da Vasu ona inanmaz. Bihan’ı çaresiz gören Thapki ne yapacağını şaşırır. Onun masumiyetini kanıtlamak içim bir yol arayan Thapki komadaki Balu’nun yanına gider ve kendine gelmesi için yalvarır. Doktorla konuşan Thapki bir ipucu bulur ve mahkemede onun avukatlığını üstlenir. Bihan’ın masum olduğu ispatlanacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30'da hafta sonu 21:00'de Kanal 7'de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Yorumlar Toplam 5 Yorum Var
 • Shafaq Farzizade 24.05.2020 02:30:51

  Zaten burada ne olmussa ne olduysa o ahmak zombi vasu yuzunden bihan kendisinde onu ittiham edicek guc bulamiyor halbuki o kadar buyuk gunah islemisken amma kucuk bi sey yuzunden tapkini butun belalarin koku adlandiriyo cok kotusun bihan kercekden cok zaifsin noldu da o annen olucak o cadi ne istese yapa bilir insanlarin hayatlarini parmaginda oyuncak eder sen onun sucunu ustlen amma tapkiye gelince butun kotuluk ondami?dogruyu bilmek dogal hakki sen saklamasaydin boyle seyler de olmayackdi

 • Aytac 09.05.2020 01:52:39

  Cox gözəl filmdi. AZƏRBAYCANdan izləyirəm .əladı

 • Kemal 07.05.2020 19:18:32

  Aşk♡bir rüya&

 • büşra kaynak 07.05.2020 15:00:28

  gerçekten çok güzel bu hint dizileri

 • Abdullah 06.05.2020 04:31:16

  Yemin ediyorum soluksuz izliyorum bu Hint dizileri çok güzel özellikle bu dizi harika

 • Tüm Yorumları Göster

Aşk Bir Rüya

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR