Hint Dizileri - Aşk Bir Rüya 24.05.2020 00:20

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm İzle 24 Nisan 2020

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 24 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölüm 65. bölümüyle izle7.com'da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki eşyalarını toplayıp ailesinin evine döner. Bihan ise onu geri getirmek için elinden geleni yapar. Thapki Bihan’la dönecek mi?

65. bölüm

Vasu ve Şada’nın engelleme çabalarına rağmen Bihan kira parasını toplamayı başarır. Bozguna uğrayan Şada çok öfkelenir. Thapki Bihan’a kendisi gitse bile artık kendisinin ailesinden ayılmayacağını söyler. Thapki’nin gitme ihtimalini duyunca yıkılan Bihan duygularını belli etmemeye çalışır. Thapki eşyalarını toplayıp ailesinin evine gider fakat ailesi eşiyle olan sorunlarını çözmesini önerir. Bihan Thapki’yi geri almaya gelir. Thapki Bihan’la dönecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30'da hafta sonu 21:00'de Kanal 7'de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • aysoltan 23.05.2020 02:21:12

    Tapki ile Bihan

  • Zeynəb 26.04.2020 23:56:08

    Güzel thapki iyi bihaan

  • Leyla 25.04.2020 13:34:26

    Çookk güzel

  • Tüm Yorumları Göster

Aşk Bir Rüya

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR