Masum - 17. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Masum - Saathiya 8 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 17. bölümüyle izle7.com'da. Masum’da bugün Kokila kendilerini küçük düşürdüğü için Gopi’yi çok sert bir şekilde azarlar. Gopi suçsuz olduğunu söyleyecek mi?

17. Bölüm

Kinjal için görücü gelir. Kokila onlara karşı ailesini kusursuz göstermeye çalışır. Dünür adaylarına meyve sepeti hediye etmek isteyen Kokila bu görevi Gopi’ye verir. Fakat Rashi Gopi’nin işlerini bozmak için elinden geleni yapar. Herkes gittikten sonra Kokila Gopi’yi azarlamaya başlar. Meyve sepetine çürük ve kokmuş meyve koyduğunu söyleyen Kokila Gopi’nin savunmasını dinlemez. Gopi kendisini ifade edebilecek mi?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi'nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi'nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi'yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi'nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.
Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum 23 Mart’tan itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 3
  • Hafsa 26.09.2021 01:40
    Lütfen masum 2 yi de yayınlayın lütfen
  • sibelsu 17.01.2021 22:43
    mart ayından beri bir gün bile kaçırmadım masum dizisini
  • Zeynep 09.04.2020 02:01
    Harika izlenmeye değer bir dizi kanal 7 sizi tebrik ediyorum böyle güzel bir diziyi bizlere izleme imkanı sundugunuz için.
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet