Aşk Bir Rüya Fragmanlar - 37. Bölüm

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 26 Mart Perşembe tarihli 37. bölüm fragmanı izle7.com'da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Vasu’nun sözlerinden sonra Thapki ve Bihan’ın arasına girmemek için evlenmeye karar verir. Thapki ise Dhruv’un kendisinden vazgeçtiğini düşünerek kahrolur. Thapki ve Dhruv kendilerine oynanan oyunu anlayacak mı?

37. bölüm
Vasu Dhruv’a gelen görücüyü fırsat bilir ve Thapki’yle Dhruv’un sonsuza kadar ayrılması için harekete geçer. Dhruv, annesiyle konuştuktan sonra Thapki’yle karşılaşır. Thapki’nin kendisine evlenmemesi için bir şey söylemesini isteyen Dhruv, ondan tepki alamayınca Şarada ile evlenmeyi kabul etmeye karar verir. Vasu ise Thapki’ye Dhruv’un bunu Bihan için yaptığını söyler. Bu sözleri duyan Thapki ise büyük bir acı yaşar. Thapki ve Dhruv, Vasu’nun oynadığı oyunun farkına varabilecek mi?


Dizinin genel hikayesi:
Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında… 
 
Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh  
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani,  Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat 
Tür: Dram , Romantik 
Yapımı: 2015 – Hindistan
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet