Diziler - Yemin 16.05.2019 21:14

Yemin Dizisi 60. Bölüm Fragmanı

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 60. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Suna’nın sevinci konakta bayram havası estirecekken, Cemre’nin yaptığı kaza haberi her şeyi yerle bir eder. 

Suna’dan gelen haberle ev halkı huzura kavuşacakken, Cemre’nin kaza yaptığının duyulması her şeyi değiştirir. Bir yandan Reyhan’a ulaşmaya çabalayan Emir’i, korku dolu vakitler bekler. Öte taraftan babasının hapishanede yaralandığını öğrenen Leyla, yaşananların suçlusu olarak Kemal’i görür. Talaz asıl bombasını ise sona saklar. 

Biri yeminle evlilikte kalmaya, diğeri kaçmaya niyetli iki gencin Yemin’li aşk hikâyesi hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:  
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar
Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi


Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • Elif 17.05.2019 03:15:16

    Ramazan gunu icimiz sisti. Lutfen artik Leyla-Kemal cephesinde olumlu gelismeler olsun, sahneleri artsin, Talaz olayi kokten cozulsun. Leyla-Kemal-Masal mutlu ve gercek bir aile olsunlar.

  • Elif 17.05.2019 02:17:27

    Lutfen artik Leyla ve Kemal sahneleri artsin, onlarin arasi duzelsin, Leyla Talaz'in kenisine ve Masal'a nasil kotuluk yaptigini ogrensin. Leyla-Kemal cephesinde olumlu seyler olsun artik bu kara bulutlar dagilsin.

  • Tüm Yorumları Göster

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR