57. Bölüm

14.05.2019 19:50
Ekranların fenomen günlük dizisi Yemin yayınlanan son bölümü 57. bölümüyle izle7.com'da. Yemin dizisinde bugün Emir kendi hislerine mi, yoksa Reyhan’ın söylediklerine göre mi hareket edecek?

Küçük bir yanlış anlaşılma, Reyhan’ı sebebini bilmediği tepkilerle karşı karşıya bırakır. Diğer yandan babasını ihbar ettiği için Kemal’e kızgın olan Leyla’yı sakinleştirmek kolay olmaz. Kemal’in sıra dışı yöntemleri Leyla’yı dize getirebilecek mi?

Biri yeminle evlilikte kalmaya, diğeri kaçmaya niyetli iki gencin Yemin’li aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar
Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi
YORUMLAR 1 Yorum Var
  • Elif 15.05.2019 03:53
    Munise Ozlem cok guzel bir yuze sahip yalniz dogru sac modeli bir turlu bulunamadi. Saci guzel yapildigi zaman cok cok guzel oluyor. Sacina kaynak veya daha ucus ucus bir fon, hanim isi olmayan daha genc isi tatli ve iddiali kiyafet, kas alimi, ve gozlerini, dudaklarini ortaya cikracak dogru makyajla Leyla'nin renkli karakterini ve guzelligini vurgulamanin zamani gelmedi mi?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet