Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti - 13 Mayıs 2019

Ramazan ayının sevilen programı Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti’nde bu bölüm Hz. İsa’yı mucizevi bir şekilde dünyaya getiren Hz. Meryem’in hayatı hakkında merak edilenler ekrana taşındı. 

Sahur sofralarının vazgeçilmez programı Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti, Ramazan ayı boyunca sahur sofralarına tat katıyor. Eyüpsultan meydanından canlı yayınla evlere konuk olan programda bugün ahlak ve namus timsali Hz. Meryem’in yaşamıyla ilgili bilinmesi gerekenlere yer verildi. Hz. Meryem’in yaşamı, Hz. İsa’nın dünyaya gelişi, insanların Hz. Meryem’i suçladığı sırada kundaktaki Hz. İsa’nın dile gelişi canlı yayında izleyiciye aktarıldı. 

Programda ayrıca Müslümanlar için oldukça önemli olan Kudüs’te Kubbet’us Sahra ve Rabiatül Adeviyye’den görüntüler ekrana taşındı. Hz. Muhammed’in Mirac’a yükseldiği yere inşa edilen Kubbet’us Sahra ve Allah’a düşkünlüğüyle bilinen kadın evliyalardan Rabiatül Adevviye’nin öyküsü Sahur Vakti’nde anlatıldı. 

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Eyüpsultan meydanından ekrana gelen Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 02:00’de Kanal 7’de… 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR