Gezi - Gündüz Gece 20.04.2019 20:59

Gündüz Gece - Nevşehir 3 - 20 Nisan 2019

Sevilen türkücü Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla Anadolu’nun saklı kalmış güzelliklerini ekrana getiren Gündüz Gece izleyicisini gezdiriyor. Gündüz Gece, bu bölüm Nevşehir’deki gezisine kaldığı yerden devam ediyor.

Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen köşeleri Kürşat’ın neşe dolu sunumuyla Gündüz Gece’de izleyiciyle buluşuyor. Gündüz Gece bu bölüm görenleri kendisine hayran bırakan Nevşehir’deki serüvenini sürdürüyor. Kürşat bu bölüm ilk olarak Nevşehir’in ünlü yeraltı müzelerini gezdi. Binlerce yıl önce yaşayan bölge halkının yaşamlarını sürdüğü şehirleri dolaşan Kürşat gördüğü manzaradan çok etkilendi. Gündüz Gece ekibinin bir sonraki durağı turistlerin şifa için ziyaret ettikleri tuz odası ve çamur havuzu oldu. Tuz odasının faydalarını bölge rehberinden dinleyen Kürşat, odadaki ziyaretçilerle keyifli bir sohbete imza attı. Çamur havuzuna da giren Kürşat görenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Bunca gezinin ardından karnı acıkan Gündüz Gece ekibi Nevşehirli teyzelerle buluşarak ocak başına geçti. Teyzelerin pişirdikleri gözlemeyi afiyetle yiyen Kürşat, onların sohbetlerine türküleriyle eşlik etti.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Gündüz Gece

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR