Diziler - Elif 26.03.2019 19:05

Elif Dizisi 892. Bölüm

Elif dizisi 892. bölümde Melek hapishanede geçici bir barış ortamı oluşturmayı başarır. Tufan ise Emirhan’ı Jülide ve Şafak’a karşı doldurur. Emirhan’ın evdeki tutumu ne olacak?

Melek Fidan’a karşı gelince Fidan daha çok bilenir ama Melek’e zarar verecek bir şey yapmaz. Kıymet’ten bir emir gelene kadar Melek’le uğraşmama kararı alan Fidan herkesi çok şaşırtır. Öte yandan Şafak Emirhan’ın sınav sorularını çaldığını anlar ve Emirhan’ı test etmek için sınav sorularından sözlü yapar. Emirhan hiçbir soruyu cevaplayamaz ve suçunu itiraf etmek zorunda kalır. Şafak da ona yaptığının ne kadar yanlış bir şey olduğunu anlatır. Tufan ise Emirhan’ı Şafak’a karşı dolduruşa getirmeye çalışır. Bunun üzerine Emirhan eve gittiğinde Şafak ve Jülide’nin konuşma taleplerini geri çevirir. Jülide oğlunun bu olumsuz değişimini gördükçe üzülür. Emirhan Şafak’a söylenmeyecek laflar söyler ve onun kalbini kırar. Jülide oğlunun bu tavırlarının ardında Tufan’ın olduğunu anlayacak mı?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR