Dr. Feridun Kunak Show - 13 Mart 2019

Verdiği pratik bilgilerle izleyicisinin sağlığını yakından takip eden Dr. Feridun Kunak Show’da alerji ile ilgili bilinmesi gerekenler anlatıldı. 

Programda “Alerji neden olur? Alerjinin belirtileri nelerdir? Alerji testi nasıl yapılır? Alerjiye ne iyi gelir? Cilt alerjisi neden olur? Kaşıntı nasıl önlenir? Kaşıntıya ne iyi gelir?” soruları cevaplandı.

Dr. Feridun Kunak, içerisinde kara erik, ısırgan yaprağı ve kişniş olan alerjiye iyi gelen doğal sirke yapımını ekrana getirdi. Kunak, sirkeyi yirmi gün bekletip süzdükten sonra içilmesini, alerjik kaşıntılara çözüm olacağını belirtti.

Zeytinyağı, üzüm çekirdeği, ısırgan tohumu, ve çörek otu karışımının da alerjiye çok iyi geleceğini söyleyen Kunak, karışımı on beş gün beklettikten sonra süzüp kaşınan bölgeye sürülmesi gerektiğini açıkladı.

Programda ayrıca Kunak, içerisinde zeytinyağı ve aloe vera olan yanıklara iyi gelen etkili yağ yapımını da aktardı.  Kunak, karışımı on beş gün beklettikten sonra süzüp kaşınan bölgeye sürülmesini tavsiye etti.

Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle bezeli Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe 09:25’te Kanal 7’de… 

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet