Gezi - Dünyayı Geziyorum 19.01.2019 15:36

Dünyayı Geziyorum - Bulgaristan | 20 Ocak 2019

Bulgaristan'da seyahat ve tatil yapmak isteyenler. Bulgaristan'da nereler gezilir, Bulgaristan'a nasıl gidilir,  Bulgaristan'da yaşam, vize hakkında bilinmesi gerekenler Özlem Tunca'nın sunumu ile Dünyayı Geziyorum'da. Yurtdışı tatili, seyahat, gezi ve daha bir çok şey bu program'da.

#DünyayıGeziyorum #Bulgaristan #Seyahat

***

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar  Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • Vehbi Akşit 27.01.2019 23:42:39

    Haftada bir gün izlediğimiz tek gezi programı. Eşimle birlikte programın yayınlanacağı gün kahvemizi yudumlarken, Dünyayı Gezmeye başlıyoruz. Özlem Tunca ve Yakupcan'ı izliyoruz.

  • Tüm Yorumları Göster

Dünyayı Geziyorum

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR