Diziler - Elif 04.01.2019 12:53

Elif Dizisi 835. Bölüm

Elif dizisi 835. bölümde Levent, Kerem’in masum olduğunu ispatlamak için elinden geleni yapar. Kıymet ise Macide’nin ilaçlarını değiştirip onu daha çok hasta etmek için uğraşır. Kıymet’in planı işe yarayacak mı?

Kerem suçsuzluğunu ispat edemez ve hala hapishanededir. Hümeyra, Aslı ve Macide onu ziyarete gider. Aslı Rana’nın baskılarına dayanamaz ve işten ayrılmaya karar verir. Levent ise bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır ve sonunda Taşkın hakkında bir bilgiye ulaşır. Taşkın’ın hesabına yüklü miktarda para yatırıldığını görür ve Taşkın’ın bu parayı kimden aldığını öğrenmek için harekete geçer. Kıymet ise Macide’nin ilaçlarını başka ilaçlarla değiştirip Macide’nin hastalığının ilerlemesini sağlamak ister. Kıymet’in planı işe yarayacak mı?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:00’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR