Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show - 11 Aralık 2018

Karadeniz müziğinin sempatik ismi Sinan Yılmaz, Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show’la izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen sanatçıların konuk edildiği Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’da eğlenceli sohbetler ve kalplere dokunan türkülerle Anadolu’nun otantik motifleri tüm Türkiye ve Avrupa’ya taşınıyor.

Sevilen türkücü Sinan Yılmaz, Kanal 7 Avrupa ekranlarında yayınlanan Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’la sevenleriyle buluşuyor. Yüksek enerjisiyle yerinde duramayan Sinan Yılmaz’ın neşeli ve samimi sunumuyla ekrandaki yerini alan program türküler, halaylar ve horonlarla Salı akşamlarına renk katıyor. Çok sevilen sanatçılar, renkli konuklarla izleyenleri ekran başına kilitleyen Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show kah hüzünlü kah kıpır kıpır şarkılarla kulakların pasını silecek.

Renkli kişiliğiyle gönüllere taht kuran Sinan Yılmaz, Avrupa’da yaşayan gurbetçilerin memleket hasretini Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’da hafifletmeyi hedefliyor. Karadeniz’in horonu, Ege’nin zeybeği, Trakya’nın çiftetellisi, Marmara’nın karşılaması, İç Anadolu’nun oyun havası Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show’da izleyiciyi coşturacak.

En sevilen türküler, ünlü konuklar, renkli sohbetler ve Türkiye’nin yedi bölgesinden halk oyunlarıyla Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show her Salı 23:15’te Kanal 7 Avrupa’da…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR