Gezi - Dünyayı Geziyorum 27.10.2018 17:10

Dünyayı Geziyorum - Maldivler - 28 Ekim 2018

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu bölüm yer yüzünün cenneti olarak bilinen Maldivler’den izleyici karşısına çıktı.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum yeni adreslerle ekranlardaki yerini alıyor. Özlem Tunca bu bölüm eşsiz turkuaz sularıyla görenleri kendisine hayran bırakan Maldivler’den evlere konuk oldu. Dünyayı Geziyorum ekibi Maldivler’de ilk olarak adanın simgesi haline gelen su üstü villalarını gezdi. Uçsuz bucaksız okyanusun üzerine inşa edilen villalarda eğlenceli dakikalar yaşayan Dünyayı Geziyorum ekibi su altı canlılarını görmek için okyanusa daldı. Özlem Tunca daha sonra Maldivler’in meşhur festivallerine katıldı. Geleneksel yarışmaların yapıldığı, yöresel yiyeceklerin, tropikal meyvelerin tanıtıldığı festivale katılan Dünyayı Geziyorum ekibi izleyicileri için renkli görüntüler derledi.

Dünyayı Geziyorum ekibi son olarak su sporlarına katıldı. Tertemiz okyanusta su kayağı yapan Özlem Tunca, heyecan dolu anlar yaşadı.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:20’de Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Dünyayı Geziyorum

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR