Dünyayı Geziyorum - Boston | 16 Eylül 2018

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturuyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Amerika Birleşik Devletleri’nin sanata düşkünlüğüyle bilinen şehri Boston’dan evlere konuk olacak. 

Dünyanın farklı köşelerinden farklı yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu hafta Atlantik Okyanusu’nun kıyısında yer alan Boston’dan izleyici karşısına çıkacak. Özlem Tunca Boston’da ilk olarak şehir merkezini keşfe çıktı. Işıl ışıl caddeleri gezen Özlem Tunca Boston’da yaşayan halkın gündelik yaşamlarından kesitler aktaracak. Şehrin olmazsa olmazlarını görmek isteyen Dünyayı Geziyorum ekibi soluğu Boston’un geniş meydanlarında aldı. Meydanda sergilenen gösterilerle eğlenen Özlem Tunca Yakupcan ile birlikte alışveriş mekanlarını gezdi. Dünyayı Geziyorum ekibi daha sonra karada başlayan ardından ise Charles Nehri’nde devam eden oldukça ilginç bir tura katıldı. Hem karada hem de suda ilerleyebilen bir araca binen Tunca, Boston sokaklarını bu ilginç araçla dolaştı. Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski halka açık botanik parkını merak eden Dünyayı Geziyorum ekibi rotasını binlerce çeşit çiçeğin yer aldığı parka çevirdi. Özlem Tunca çiçeklerin yanı sıra doğal yaşamın da sürdüğü parktan ilginç görüntüler derledi. 

Dünyayı Geziyorum ekibinin son durağı ise Boston’un bilim müzesi oldu. Her bir köşesinde dikkat çekici birçok öge içeren müzede gördükleriyle şok olan Yakupcan heyecan dolu anlar yaşadı. 

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…


YORUMLAR 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Dünyayı Geziyorum - İstanbul / Ramazan Özel-2 | 3 Mayıs

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar  Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar  Kanal 7’de…

#DünyayıGeziyorum #Ramazan #İstanbul


Dünyayı Geziyorum - İstanbul / Ramazan Özel-2 | 3 Mayıs
Dünyayı Geziyorum - İznik | 17 Mayıs 2020

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor. Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor. Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor. Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar Kanal 7’de… #DünyayıGeziyorum #Ramazan #İznik Facebook : https://www.facebook.com/kanal7 Twitter : https://twitter.com/kanal7 İnstagram: https://www.instagram.com/kanal7/

Dünyayı Geziyorum - İznik | 17 Mayıs 2020
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet