Gezi - Dünyayı Geziyorum 14.07.2018 14:27

Dünyayı Geziyorum - Güney Kore-2 | 15 Temmuz Pazar

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturuyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Güney Kore’yi ve Başkent Seul’u gezmeye devam edecek.

Dünyanın farklı köşelerinden ilginç yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu hafta modern ve geleneksel yaşam tarzının iç içe geçtiği Güney Kore’yi ziyaret edecek. Özlem Tunca, cam zeminli dünyanın en yüksek gökdeleninden Güney Kore’ye kuşbakışı bakacak. İzleyicileri 500 metre yükseklikteki 123 katı bulunan cam binadan Seul’un eşişiz manzarasına doyuracak. Ayrıca Tunca, Güney Kore’nin kalbi olarak kabul edilen Gangnam bölgesindeki alışveriş dükkânlarında Kore’ye özgü geleneksel kıyafetleri inceleyecek. Seul’da bulanan birbirinden ihtişamlı sarayları gezecek, bu yapıların mimari özelliklerini izleyicilere anlatacak.

Kuzey Kore sınırına da giden Özlem Tunca, Korelilerin benimsediği ‘Feng Şui’ felsefesinin esintilerinin görüldüğü renkli giyim tarzının özelliklerini de ekrana taşıyacak.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • pauls joldas 19.07.2018 22:22:25

    Hayirli Aksamlar Cuma Aksaminiz Mubarek olsun

  • Beren 17.07.2018 02:48:31

    Yha Bts fake love ve Bts ı need u vardı ve latata falan da vardı hepsini izlemediğim için diğerlerini göremedim ama harika bi program güney kore ile devam eder inşallah yha bayıldımm resmennn...

  • Tüm Yorumları Göster

Dünyayı Geziyorum

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR