Gezi - Dünyayı Geziyorum 30.06.2018 15:43

Dünyayı Geziyorum - Şikago-2 - 1 Temmuz Pazar

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturuyor. Dünyayı Geziyorum bu bölüm Chicago’daki gezisine kaldığı yerden devam etti.

Dünyanın farklı köşelerinden farklı yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu bölüm Amerika’nın dikkat çeken şehirlerinden Chicago’dan rengarenk görüntülerle evlere konuk oldu. Özlem Tunca ilk olarak gökdelenleriyle göz kamaştıran Chicago’da adrenalinin doruklarına ulaştı. Chicago’nun manzarasını izlemek isteyen Tunca, baktığı pencerenin dışarı eğildiğini görünce şok oldu. Macera dolu dakikaların ardından rahatlamak isteyen Dünyayı Geziyorum ekibi Chicago nehrinde bir gezintiye çıktı. Özlem Tunca gökdelenlerin arasından geçerken Chicago’nun tarihini anlattı. Chicago’da doğal yaşamın izini süren Dünyayı Geziyorum ekibi soluğu botanik bahçesinde aldı. Özlem Tunca beyaz balina, birbirinden farklı kurbağa çeşitleri ve onlarca sıra dışı hayvanın koruma altına alındığı mekanı incelerken hayranlığını gizleyemedi.

Dünyayı Geziyorum ekibi Chicago’nun cıvıl cıvıl meydanlarını gezdikten sonra Chicago’da yaşayan bir Türk ailenin evine konuk oldu. Chicago’ya yaşamak için giden ve orada evlenen Bilal Bey’in evinde günlük yaşama tanıklık eden Özlem Tunca keyifli sohbetlere imza attı.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Dünyayı Geziyorum

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR