Sil Baştan 1.Bölüm Fragmanı

Kanal 7'de yayınlanacak olan ilk Kore dizisi Sil Baştan - Kill Me Heal Me 1.bölüm fragmanı izle7.com'da. Farklı olay örgüsü ile dikkat çeken ‘Sil Baştan’ çoklu kişilik bozukluğu olan Cha Do-Hyun ve doktorluğunun ilk yıllarındaki Oh Ri Jin arasında yaşanan zorlu aşk ilişkisini konu alıyor.

Varlıklı bir ailede büyüyen Cha Do-Hyun, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucunda, çoklu kişilik bozukluğu yaşamaya başlar. Yedi farklı kişiliğe sahip olan Cha Do-Hyun’un hayatı, Oh Ri Jin ile tanıştığında değişir. Oh Ri Jin ise Cha Do-Hyun’ın yedi kişiliğine birden hükmetmeye kararlı bir psikiyatri doktorudur. Mesleğinin ilk yıllarında olan Oh Ri Jin, hastaneden kaçan hastasını bulmak için gittiği kulüpte Cha Do-Hyun ile tanışır. Anında farklı kişilikler arasında geçişler yapan Cha Do-Hyun, Se Gi karakterine büründüğü sırada Oh Ri Ji’ye ilk görüşte âşık olur.

Yedi farklı karaktere hayat veren Cha Do-Hyun; ruhu parçalara bölünen Shin Se Gi, özgürlüğüne düşkün Perry Park ve intihara yatkın kişiliği ile Ahn Yo Seob gibi kişilikleri ile izleyicileri ekrana kitleyecek.

Yedi ayrı insan, yedi farklı kişilik ve mükemmel oyunculuğu ile Ji Sung ve idealist doktor rolüyle izleyiciyi kendine hayran bırakacak Hwang Jun Eum’un boş rollerini üstlendiği ‘Sil Baştan’ Kanal 7 18 Haziran'dan itibaren her gün saat 

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • murad 27.06.2018 00:08:29

    super olmuw bu dizi efsane

  • Selin 09.06.2018 16:57:40

    Cok guzel olmus cok tesekkurler 2. dizi olarak moon lovers yaparsaniz cok seviniriz kanal7 ekibi basarilar

  • Tüm Yorumları Göster

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR