Sohbet - İftar Saati 26.05.2018 16:46

Necmettin Nursaçan'la İftar Saati - 25 Mayıs 2018

Mübarek Ramazan ayının coşkusu bu yıl da Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. Muhsin Bay’ın sunumu Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle ekrana gelecek olan İftar Saati, iftarın tatlı telaşına eşlik ediyor.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının heyecanı Kanal 7 ekranlarından izleyiciye aktarılıyor. Özlenen Ramazan sohbetlerinin, İslamiyet’i hakkıyla yaşamak için anahtar niteliği taşıyan dini bilgilerin ve kalpleri ferahlatan duaların yer aldığı İftar Saati Ramazan boyunca her gün evlere konuk oluyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, Kanal 7 ekranlarının başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen İftar Saati her gün farklı konularla izleyicisini bilgilendiriyor. Nursaçan, Ramazan ayının faziletlerini, bu mübarek ayda dikkat edilmesi gereken davranışları ve oruç tutmanın insanlara kazandırdıklarını canlı yayında anlatıyor.

İftar vakti yaklaşırken yaşanan tatlı telaşla süslenen İftar Saati, Ramazan ayının manevi atmosferini Kanal 7 ekranlarında izleyicisine hissettiriyor. Ramazan’a özel hoş sohbetler, İslam’ı yaşatan dini bilgiler ve duaların yanı sıra izleyicilerden gelen sorulara açıklayıcı cevaplar da İftar Saati’nde yer alıyor.

Ramazan ayının huzurunun stüdyodan ekrana taşınacağı İftar Saati her gün 19:00’da canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR