Sağlık - Dr. Feridun Kunak Show 09.05.2018 18:36

Dr. Feridun Kunak Show - 9 Mayıs 2018

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen sağlık programı Dr. Feridun Kunak Show’da bu bölüm, Feridun Kunak bel ağrıları hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı. Aile Danışmanı ve Psikolog Özgül Piyade ise ergenlik problemleri hakkında bilgi verdi.

Dr. Feridun Kunak Show’a konuk olan Aile Danışmanı ve Psikolog Özgül Piyade, “Söz dinlemeyen çocuklar için yapılması gerekenler nelerdir? Ergenlik problemleri nasıl çözülür? Gelecek kaygıları ruh sağlığını etkiler mi?” sorularını cevapladı.

Dr. Feridun Kunak programda, “Bel ağrılarının sebepleri nelerdir? Bel ağrılarının tedavi yöntemleri nelerdir? Bel fıtığı belirtileri nelerdir? Her bel ağrısı fıtık belirtisi midir? Bel ağrılarıyla nasıl başa çıkılır?” sorularını yanıtladı.

Dr. Feridun Kunak, bel üşümesi varsa bele kan gitmediğini bu yüzden bel ağrısı olacağını, ağrı olmaması için o bölgenin ısıtılması gerektiğini söyledi. Ayrıca Kunak, sünger yataklarda sürtünmeden dolayı kişiye elektrik yüklendiği için yatağa mutlaka iki çarşaf geçirilmesini, ikisinin de penye olmasını tavsiye etti.

Programda bel ağrılarından kurtulmayı sağlayan evde kolayca yapılabilecek egzersizler canlı yayında uygulamalı olarak gösterildi.

Hayatı kolaylaştıran program ‘’Dr. Feridun Kunak Show’’ Pazartesi’den Perşembe’ye 09:30’da Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR