Fragmanlar - Benimsin Fragmanlar 23.04.2018 13:34

Benimsin 50.Bölüm Fragmanı - 23 Nisan Pazartesi

Benimsin’de bugün, Haider ailesi Aaliya hakkında Haydarabad’da dolaşan dedikodulardan rahatsız olmaktadır. Rehan Khan’ın Mumbai’ye döneceğini öğrenen Suraiyya Hanım, Zain’i yeniden kazanabilmek için ondan Aaliya ile nikâh kıymasını ister. Rehan Khan ve Aaliya evlenecek mi?

Zain ve Aaliya’nın aynı evde kalması Haydarabad’daki komşuları rahatsız etmiştir. Çıkan dedikodular Shabana ve Ghulam’ın kulağına gidince onlar bu duruma çok üzülür. Zain, Suraiyya Hanım’dan kendisini Aaliya’dan ayırmak için uğraşmaktan vazgeçmesini ister. Ancak Suraiyya boş durmaz ve Rehan Khan’a Aaliya’nın hem kendisi için iyi bir eş adayı olduğunu söyler. Başından beri fark ettirmemeye çalışsa da Aaliya’ya karşı tuhaf duygular hisseden Rehan Khan ilk önce bu öneriyi önemsememiş gibi görünse de sonra yaptığı bir planla yeniden evlenmek üzere olan Zain ve Aaliya’nın nikâhına engel olmaya çalışır.  

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin her gün saat 18:30'da TVT'de.
 
Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular:  Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Orijinal Adı: Beintehaa

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR