Diziler - Elif 12.04.2018 19:10

Elif 709.Bölüm

Elif’te bu akşam Tarık kendi suçunu depo bekçisinin üzerine atar. Kerem’in ona inanamaması Tarık’ı daha çok öfkelendirir. Rana ise Tarık’ın ağzından Elif’le ilgili önemli bir bilgi öğrenir.

Depoda çıkan yangında hasarın ne kadar büyük olduğunu Macide’den saklayan ev halkı, yaşanan tatsız olayın etkisinden uzun süre kurtulamaz. Kerem ise teslimat vakti gelen ürünlerin gönderilemeyecek olmasıyla büyük bir sıkıntıya düşer. Öte yandan Tarık holdinge soruşturma için gelen polislere suçlunun depo bekçisi olduğunu söyler. Ancak Kerem, bekçinin suçsuz olduğunu düşündüğünden bekçiye karşı korumacı bir tavırla yaklaşır. Kerem’in işine taş koyduğunu düşünen ve içten içe öfkelenen Tarık odasına gider. Peşinden giden Rana aralık kapıdan şüphelerinde ne kadar haklı olduğunu anlayacağı şeyler duyar. Ancak Rana’yı asıl şaşırtan, Tarık’ın Elif’le ilgili söyledikleri olur. Rana Elif’le ilgili ne öğrendi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR